| Vikson a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o intrebare... am un player auto Sony xplod si mi se incinge foarte tare in spate dupa circa 15 minute de functionare... se incinge rau de nu poti tine mana pe el. stie cineva care poate fi cauza? cel de dinainte era un elta si nu avea nici un fel de problema de genul. Dau funda big grin

1 răspuns:
| salcianudan a răspuns:

Tu practic nu ai ce sa-i faci, incerca sa iei legatura cu cineva de la Sony (o reprezentanta sau online). Imi pare rau dar nu am cum sa te ajut mai mult, probabil sistemul sau de racire e defect si trebuie inlocuit