| CosminAka123 a întrebat:

Am si eu o mica problema cu calculatorul. Acum vreo doua saptamani se inchidea, se reseta si se deschidea greu sau deloc. Am fost la servis si mi-a zis ca placa video s-a dus. Am placa integrala, am bagat acolo dar acum iar a inceput sa-mi faca problene cu resetul si cu deschisul greu. Un raspuns bun, va rog?!

3 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

O reinstalare a windows-ului ai incercat?

De ce nu-l duci iar la service?

| K0sti a răspuns:

Pentru ca ai fost la servis Basescule si nu la service! Integrala e doar painea!

| CosminAka123 explică (pentru LePotato):

Am instalat din nou windows-ul atunci cand am fost si mi-a zis ca placa video s-a stricat.