| Manu1200 a întrebat:

Am un laptop HP cu windows 7 professional si nu-mi merge webcam-ul.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Bandit288 a răspuns:

Pai poate n-ai instalat driver-ul webcam-ului. Vezi cum se numeste webcam-ul si scrie pe google "download" si numele webcam-ului. Instalezi driver-ul si dup-aia merge

5 răspunsuri:
| Bandit288 a răspuns:

Poate nu e activat, umbla la setari

| Manu1200 explică (pentru Bandit288):

Ba da e Enable webcam-ul si driver-ul e cu update-urile la zi!

| Manu1200 explică (pentru Bandit288):

Ba da e ENABLE webcam-ul si e updatat la zi. deci...

| Bandit288 a răspuns (pentru Manu1200):

Poate nu ai webcam O.o

| Manu1200 explică (pentru Bandit288):

Ba, dar nu funcționează deloc și am nevoie de webcam pentru Youtube. Ma cheamă Manu gamer-ul pe YouTube pls să vă abonați că discutam mai ușor prin comentarii sau chat live. Pls.