| lovemyname a întrebat:

Am un Nokia N97 Mini sa il dau pe un Nokia 700? Astept Multe Raspunsuri! Multumesc!

7 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Eu zic sa incerci pe okazii.ro

| Rachelyna a răspuns:

Specificatiile sunt destul de asemanatoare, insa eu as opta pentru Nokia N97 Mini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca se merita. Nokia N97/N97 Mini are sistem Symbian s60^5 si Nokia 700 are Symbian Belle. Pe Nokia 700 poti pune jocuri HD & 3D ca si Fruit Ninja si Angry Birds, iar pe N97 poti pune numai jocuri 2D. Eu as da N97 Mini-ul pentru Nokia 700. happy

| Roxin a răspuns:

N97 Mini am si eu.E un telefon foarte bun si nu merita dat.Il am de un an si e foarte rezistent la socuri iar de sofware nu mai vorbesc.Camera face imagini impecabile.merita sa il tii.O zi buna

| Deni0919 a răspuns:

Da, arata mai bine! Bafta big grin

| Nadiakitty a răspuns:

Intra pe acest site si vezi daca un Nokia N97 Mini este mai bun sau nu decat un Nokia 700:http://www.esato.com/phones/compare.php?phone=528&cp=843.

| Nadiakitty a răspuns:

Parerea mea este ca Nokia N97 Mini este mai bun.Nu merita sa il dai pe un Nokia 700.