| MskDesign a întrebat:

Salutare TPU
Are cineva cunostinte de android developer?
Am o tableta Mediacom SmartPad 8.0 Mobile, si am vrut sa imi bag android kk, nu am facut backup si in afara de asta am ramas cu tableta pe fastboot mode de nu mai pot nici macar sa o inchid.Am descarcat imaginea originala de pe site-ul de la mediacom, am pus-o pe un sdcard, dar daca nu pot sa o inchid nu pot intra in sistem recovery.
Astept ajutor si multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| MskDesign explică:

Pentru ca sunt unul care ii place sa exploreze tehnologia, numai ca nu tot timpul se reuseste.Imi voi bate capul pana voi reusi.Curiozitatea nu ma satura niciodata.

| maidanezu2002 a răspuns:

Dar de ce incerci asta? androidul este preinstalat

| Adidas200 a răspuns:

Da dar cateodata e bine sa nu iti bagi nasul unde sti ca nu te pricepi