| IlusionPK a întrebat:

As dori sa fac un anunt. Sunt din Slatina si ofer spre vanzare un PSP (Play Station Portable). Detalii: Model 3000, poate fi modat e versiune 3.80, card de memorie de 8 GB, [ fac o paranteza si spun ca am bagat pe el Windows Vista, e functionabil se comporta ca si pe calculator cu muzica, poze si jocuri] cablu de date (USB), bateria tine destul de mult (nu am supus-o la stress test, se incarca repede ), ecran LCD. In plus am si 2 jocuri la el, anume NFS Pro Street si Sims 2. Daca sunteti interesati atunci add: random_one13. Multumesc happy

1 răspuns:
| WalterWhite a răspuns:

Ar trebuie sa faci cateva foi la imprimanta si sa le lipesti prin oras!