| jeffdragos a întrebat:

Salutare TPU azi aam descarcat la un coleg de clasa metin2ro,cand sa intru in joc imi apare hackshield-u se incarca putin apoi ramane asa de ce oare?

dau funda

Răspuns Câştigător
| alex25323 a răspuns:

Probabil k prietenul tau are hackuri pentru metin2 in calculator, iar hackshield-ul il depisteaza...asta e sigur pentru ca si eu am patit la fel:D incearca hackuri care nu le depisteaza hackshield-ul cum ar fi de aici: http://tutorialnota10.blogspot.ro/2013/07/metin2ro-hackuri.html

2 răspunsuri:
| GABY1112 a răspuns:

Pai hackshield este pentru a proteja jocuul de hacker si daca tise incarca greu inchide si deschide de cateva ori jocuul sau astepti sau na-i calculatorul bun dai restarturi refresh. Funda?

| Shoarece a răspuns:

Hackshield-ul este pentru a nu te lasa sa intri pe metin cu hack. Este normal sa se incarce greu, asa ca iti sugerez sa astepti. Fundita?