| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, azi am descarcat un Daemon Tools dupa internet, si am vrut sa-mi instalez GTA5, cand am dat sa.l instalez, mi.a dat black screen cu eroare ceva gen de hard, jos se incarca de la 20 pana la 100 rapid si scrie psihycal memory to disk si cand se incarca la 100 ia restart si face mereu asa, poate sa-i fi cazut windows-ul? Il am de 7 luni

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un sistem de operre la tine, reinstaleaza-l, Este singura solutie de rezolvare a problemei.
Dupa ce reinstalezi sistemul de operare, prima prioritate este sa-ti pui un antivirus.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programul este virusat.

| Madness345 explică (pentru anonim_4396):

Ok, dar l.am sters... inteleg a patruns virusul, o reformatare ar face totul bine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Madness345):

Chiar daca programul e sters, virusii sunt deja in PC, in urma instalarii programului, iar ceea ce trebuie sa faci, este sa-ti instalezi un antivirus cu licenta reala, cum ar fi norton
eu l-am folosit pana acum, si lucreaza excelent, iar dupa ce urmezi pasii instalarii si tot ce tine de aceasta, pc-ul tau va fi protejat.

| Madness345 explică (pentru anonim_4396):

Faza e ca nu mai pot sa.l bag acum... sper sa nu fie ceva in legatura cu hardul... e de 1TB si ma căiesc. In fine sper sa-mi reuseasca reformatarea

| Madness345 explică (pentru anonim_4396):

Ok, cat de curand o sa reformatez tot. Multumesc frumos de ajutor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Madness345):

Daca ai un sistem de operre la tine, reinstaleaza-l, Este singura solutie de rezolvare a problemei.
Dupa ce reinstalezi sistemul de operare, prima prioritate este sa-ti pui un antivirus.