| k3nzorr a întrebat:

Salut, am o intrebare pentru voi. Am windows 7 si vreau sa-mi instalez nfs most wanted black edition. Am adaugat prima imagine cu daemon tools apoi la 25% imi cere sa bag al 2-lea disk dar tot in driver H, unde e si primul. Bag cum zice, apoi cand dau "ok" imi apare din nou, nu se mai continua instalarea. Nu stiti din ce cauza? Din cauza Windows-ului sau a daemon tools? Pls, ajutati-ma.

Dau funda! Multumesc Anticipat!

2 răspunsuri:
| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a răspuns:

SALL. nu este de ina nici un program tu nu stiu sa instalezi

dai la daemon tools in deschizi si cauti add DT virtual drive dai pe el si astepti sa se faca si dupa acea dai pe ala care s-a creat si selectezi a 2 parte a jocului si mai departe cred ca sti

SUCCES

| k3nzorr explică (pentru qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg):

Deci nu e cum zici tu, era de vina jocu'. Am luat jocu din alta parte si a mers, nu am avut probleme. Ms oricum! big grin