| pomirlianu a întrebat:

Cand aprind calculatorul imi apare : Windows Resume Loader si imi da doua variante dar cand vreau sa dau enter sau sa aleg una dintre variante nu merge. Ce sa fac? Dau funda

2 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Scoate tastatura si lasa-l oprit vreao cateva minute. La urma il pornesti fara tastatura, si in timpu cand ti-a intrat in system bagi tastatura. Daca problema persista faci in felu urmator scoti bateria de bios o lasi vreo 5 minute si la urma o pui la loc si il pornesti.

| ClauLupu a răspuns:

Am auzit ca trebuie facute niste setari in bios... am si eu aceasta problema, dar nu stiu cum se fac setarile.