| pomirlianu a întrebat:

Cand aprind calculatorul imi apare : Windows Resume Loader si imi da doua variante dar cand vreau sa dau enter sau sa aleg una dintre variante nu merge. Ce sa fac? Dau funda! Va rog sa imi raspunde-ti

1 răspuns:
| Nelu62 a răspuns:

Scoate tastatura si lasa-l oprit vreao cateva minute. La urma il pornesti fara tastatura, si in timpu cand ti-a intrat in system bagi tastatura. Daca problema persista faci in felu urmator scoti bateria de bios o lasi vreo 5 minute si la urma o pui la loc si il pornesti.