| anonim_4396 a întrebat:

Deci, eu acum am instalat pe calculator Ubuntu, vreau sa imi bag si windows in acelasi timp, cand aprind calculatorul sa imi apara care sa aleg dintre cele doua... aveti un tutorial cum pot face asa ceva/?

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Asta stiam si eu... dar invers nu merge?

| Mihai03 a răspuns:

Este de fapt usor dar mai intai trebuia sa instalezi windows si apoi ubuntu. cand instalai ubuntu acesta facea toate setarile sa-ti apara lista cu sistemele de operare. Deci instaleaza windows prima data si apoi ubuntu