| Serau998 a întrebat:

De ceva timp la miscari bruste de mouse, acesta se misca ciudat si nu cum ar trebui. Am dat de aceasta problema abia dupa ce mi s-a stricat mouse-ul cu care nu aveam nicio problema si am cumparat unul identic. Am citit ca este vorba despre IPS dar nu prea are sens din moment ce am cumparat un mouse identic cu cel care nu avea probleme. Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| ovidiu123432 a răspuns:

Probabil l-ai luat stricat, cumpara altul sau incearca sa-l schimbi, dar nu prea cred ca merge, de fapt depinde de cat timp l-ai luat si etc, daca l-ai luat recent ar trebui sa ti-l schimbe.