| NeBuNaTiCuL12 a întrebat:

am si eu o problema deci: acum cateva zile mi-am cumparat un mouse pe usb (am avut pe ps2 dar s-a stricat) si la asta nou am probleme cu rotita cand dau rotita in jos se duce in sus. cel mai bun raspuns are funda!

Răspuns Câştigător
| s3my a răspuns:

Du-l la garantie, sunt probleme cu rotita. e clar. n-are rost sa te apuci sa-l repari fiindca e posibil sa nu reusesti sa faci nimic si 2 ( asta e f important ) : pierzi garantia.

1 răspuns:
| Obsolete a răspuns:

Din cate stiu mai exista mouse-uri din astea nu e o problema cu mouse-ul asa e facut trebuia sa intrebi inainte sa cumperi.