| lovemyname a întrebat:

De paste primesc de la bunica 22 mil si vreau sa imi cumpar o tableta, dar problema este ca nu stiu care este mai buna:New iPad 16GB sau HTC Flyer 16GB?
Astept Multe Raspunsuri!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Ca performanțe noul iPad este superior, dar ca funcționalitate HTC-ul este peste iPad, pentru că are Android. Tu decizi.

| Piersii a răspuns:

Ipad, bineinteles. si eu am si sunt multumita. alte tablete se misca destul de greu, singurul dezavantaj este ca nu are market si are mai putine aplicatii decat alte tablete. dar are destule jocuri si le poti juca si pe cele pentru iphone. singurul avantaj la ipad3 fata de ipad2 este ca are camera HD, caci nu merge 4g-ul in Romania, deci nu e diferenta mare... dar ipad-ul are si mai multe accesorii, este si mai usor, mai finut si arata si mai bine. eu iti recomand sa iti iei de la Apple (chiar daca sunt scumpi, au calitate). succes! daca iti cumperi ipad, iti pot da cateva jocuri dragute care le am si eu. funda? (sper ca te-am ajutat)

| WeAreYoung a răspuns:

New Ipad 16GB