| KrokoKing a întrebat:

Doresc sa-mi cumpar un telefon nou si sunt un pic mai pretentios. Caut un Samsung galaxy s5 varianta G900-H ( octa-core) / 32 gb / 4g. Daca stie cineva un site sau cunoaste vreun furnizor de unde il pot procura ar fi perfect.

4 răspunsuri:
| Mario1999 a răspuns:

Http://www.f64.ro/......g-alb.html
Site-ul este foarte bun. Telefonul indeplineste cerintele tale, este varianta octa-core, G900H, 4G, insa are doar 16 GB si nu 32. Eu spun ca ai putea lua un card de memorie daca vrei mai mult spatiu. Poti lua unul de 32 de GB sau chiar mai mare. Bafta!

| KrokoKing explică (pentru Mario1999):

Mersi mario dar la banii aia nu se merita... gasisem la fel cu 32 de gb la 2400 cu garantie pe viata. dar nu mai au in stoc.

| Mario1999 a răspuns (pentru KrokoKing):

Cu placere! Eu asta am gasit... happy

| ZeXcKEReS a răspuns:

Okazii.ro