| Avenger1337 a întrebat:

Exista vreo modalitate ca sunetul sa se auda in boxe chiar daca a ramas conectat la boxe capatul de la castile de telefon? Ieri am incercat sa vad daca merg castile de la telefon la boxe si din greseala am tras prea tare si a ramas capatul(de metal) de la casti in boxe, iar acum nu mai aud sunetul la boxe intrucat el detecteaza capatul de la casti ca fiind conectat... nu exista vreo modalitate sa comut sunetul la boxe?(Am incercat sa il scot. e in zadar, chiar am desfacut boxa, dar degeaba)
Multumesc anticipat pentru toate mesajele. Funda pentru raspunsul care il voi considera cel mai util.

Răspuns Câştigător
| cristian100 a răspuns:

Nu se poate. Nu ai ce face.Cumpara-ti alte boxe sau niste cassti cu 150 lei.