| T3ndoPain a întrebat:

Ma numesc Andrei si traiesc in Anglia de ceva vreme. Problema aici desigur e ca nu avem TV Romanesc (Evident). Tin minte de acum ceva timp ca existau site-uri pe internet care faceau livestream cu diverse canale din Romania. Asa ca voiam sa intreb daca-mi puteti oferii niste link-uri sau nume de site care sa poata sa faca treaba asta.

Multumesc, daca gasesc un site care merge dau funda.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Instaleaza TV-Maxe. Functioneaza (partial) si pe Windows. Atentie! Trebuie sa ai VLC PLayer si sa-l setezi in TV-Maxe.

Bula
| Bula a răspuns:

Poti avea posturi romanesti via satelit, la pret foarte bun (de exemplu de la Digi).
Prin livestreem-uri este dificila vizionarea, fiindca s-au cam sters acele site-uri /link-uri care raspandeau programele clandestin.