| xXxGABYxXx a întrebat:

Salutare TPU, mi-a aparut in local disk "C" un folder numit "BOOT" acum 2 zile nu il aveam dar azi mi-a aparut. O sa pun mai jos o imagine sa vedeti si voi si sa imi dati o explicatie, ofer funda!
imgur.com/Ge6xVSE

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai instalat un soft care necesita asemenea folder. Probabil ca ai Windows Vista.

| CinevaNou a răspuns:

Sigur ai bifat sa vezi fisierele ascunse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scanezi sistemul cu un program de curatat registri.Tot ce e nefolositor sau gol va fi sters. Daca nu iti sterge acel folder, inseamna ca e folositor, face parte dintr-un program ce neccesita acel folder.

| Floryn9 a răspuns:

E posibil sa-ti fi aparut cand ai instalat un program si nu ti-ai dat tu seama, intra in el si vezi ce e...