| Mozart a întrebat:

Peste 2 luni as vrea sa'mi iau un pc nou (doar unitate. fara monitor, boxe etc.) numai si numai pentru jocuri, gen:test drive unlimited 2, gta 4, prototype 1/2.Pana acum am gasit oferta asta http://www.domo.ro/......l_Gamer_V6
Bugetul este intre 1500-2000 lei.
VOi ce'mi recomandati? astept raspunsuri reeeepede va rog!

Răspuns Câştigător
| PetruDolhescu a răspuns:

Uite acesta este beton http://www.emag.ro/......ommanderv2 Are hard disk de un tera 4 giga de RAM placa vide HD 5750 de 1 giga. Nu va exista joc care sa nu ruleze pe el. Eu daca as avea banii chiar acum l-as cumpara

4 răspunsuri:
| PetruDolhescu a răspuns:

Daca te prciepi iti poti lua pe componente. Vorbeste cu un prieten care se pricepe. Cu 17 milioane iti faci racheta nu alta. Sau chiar daca nu gasesti pe nimeni care sa se priceapa, poti plati la eMAG o taxa de ansamblare dar trebuie sa o platesti in avans. Oricum nu-l cumpara pe ala de la domo

| Mozart explică:

Din motive personale, bugetul mi-a scazut cu 300 de lei sad
Acum am bugetul intre 1500-1700 de lei

| Mozart explică:

M'am gandit si la varianta cu piesele, dar imi e frica, ca o sa imi dea unele jocuri erori happy

| Mozart explică:

Haideti,nimeni altcineva?
Vreau mai multe raspunsuri