| Jipa95 a răspuns:

Placa video integrata in procesor este mai performanta decat cea dedicata aleasa de tine. Asta numesti tu sistem?

| CPAElites a răspuns:

Care este bugetul tau maxim?
Placa video este mai slaba decat cea incorporata in procesor!
"Si o sursa de 500W." Degeaba scrie pe ea 500w daca dai 80 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara s-o mai lungesc atat, iti spun ca sitemul e praf(placa video integrata in cpu e mai buna decat aia dedicata, cpu-ul nu-i prea grozav etc.). Spune-mi un buget si eu am sa-ti recomand ceva

| DragosVoda explică:

Pana la 1600 de lei.