| Céline7 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon mobil, Nokia C6, ce parere aveti despre el? Are programul acela cu pisica vorbitoare? iar atunci cand cineva te suna, poate sa iti spuna robotul numele persoane cu voce tare atunci cand te suna?

Răspuns Câştigător
| KostyCool a răspuns:

Am avut unul dar l'am dat la schimb pentru Samsung galaxy mini..am fost foarte multumit de el deoarece poti sa te joci jocuri, MP3, camera destul de bunawinking.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care este filozofia intrebarii?

| AstonMartin a răspuns:

Ce sa faci cu Nokia? are symbian, toata lumea are android acum, nu o sa ai aplicatii mai deloc pentru el, orienteaza-te spre ceva cu android de la Samsung de exemplu. In acel buget de Nokia c6, iti poti lua un galaxy mini, galaxy fit, galaxy gio, galaxy ace, LG optimus me si altele muuuult mai bune decat Nokia c6. Numai bine!

| TrickThis a răspuns:

De acord cu colegul martin, ia asa ceva de aici http://www.emag.ro/....../f14f3f5f9 care iti place sau care se incadreaza in banii disponibili. Succes!