| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! Am o problema cu yahoo messenger versiunea 10 si cand trimit web-ul sa ma vada cineva merge dar cand primesc webu de la cineva il vad cateva minute si apare webu meu acolostraight face stie cineva daca merge reparata aceasta problema? Daca da, Cum? Daca nu, De ce?big grin Thxwinking

2 răspunsuri:
| paul_7261 a răspuns:

Sal si eu am patit demulte ori asta eu as zice sa al dezinstalezi si sa al reinstalezi din nouhappy si poate asa o sa meargahappy bafta si spune-mi daca ai reusithappy

| alinstreinu a răspuns:

Alert("hacked")