| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! am o problema mai mare: am aceasta placa de baza: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E1681 3127034
si din greseala i-am rupt 2 pini de la socket-ul/soclul procesorului, mai pot face ceva cu ea, ca e o placa destul de scumpa, nu e ceva prost... funda...

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Era o placa scumpa, azi nu mai e asa. Garantia daca vede, o sa fie anulata, iar daca mai e buna de ceva, incearca, d esi ma indoiesc.

| vali20vali20vali20 a răspuns:

Fara procesor e inutil... incearca la garantie, poate te ajuta acolo, asta in caz ca garantia acopera ruperi accidentale

| vali20vali20vali20 a răspuns:

Fara procesor e inutila... incearca la garantie, desi nu stiu daca o garantie poate acoperi genul ăsta de stricare... nu prea ai multe soluţii