| tmy2 a întrebat:

Salutare tuturor.
Am rugamintea la voi de a ma ajuta cu un sfat in legatura cu aflarea unui program care sa citeasca fisierele format.VMO (Siemens Mobile Phone Voice File).
Am avut acum multi ani un Siemens SL 45. Uitasem de el prin casa, l-am gasit acum 2 zile si are cardul in el. Am bagat cardul/n laptop si imi apar mai multe fisiere, dar toate.VMO. Si as vrea sa aflu cum le pot citi.
Mentionez ca am cautat cum am stiu, dar nimic.
Tinand cont ca sunt si putin atehnic...am zis ca mai bine intreb lumea.
Multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua! Am doua sfaturi!
1. Încearcă să schibi formatul (adică în loc de.VMO, să fie.MP3) pentru asta trebuie să dai click dreapta cu mouse-ul, iar apoi vor apărea o grămadă de opțiuni. Trebuie să vă duceți pe obțiunea,, Redenumiți" sau,, Rename" (în Engleză). Dați click pe redenumiți, iar apoi schimbați în loc de.VMO, să fie.MP3!
2. Dacă nu merge așa, apelați la un specialist în fișiere și recuperări, acesta va știi ce să facă mai exact.
Sper că am fost de folos!
Andrei