| Sonny_5515 a întrebat:

Salutare tuturor.Am si eu un telefon LG KU990i si nu pot salva decat vreo 300 de mesaje, in total la expediate si primite...mesajele sunt obisnuite:-D.Stie cineva vreo setare ca sa pot salva toate mesajele care le primesc?:-)

2 răspunsuri:
| YosCosmin a răspuns:

Am si eu LG KU990i si nu exista nici o setare dar nu stiu ce faci tu cu 300 de mesaje salvate. Cel mai bine salvezi doar ce vrei sau le stergi pe toate.

| myhaelutzza a răspuns:

Am avut si eu tel de acesta.si ala e nr maxim d mesaje care incap in memorie.incearca sa le salvezi p card.dar nu stiu daca se poate.eu stiu ca atunci cand imi scria ca e plin le stergeam p toate.happy