| Raduelvis1 a întrebat:

Salutare tuturor, as vrea putina asistenta in rezolvarea unei mici probleme legata de accesul la internet pe o anumita pagina web.De curand am primit upgrade free de la win8.1 la win10 si am facut updateul fara nici-o problema,toate bune si frumoase,chiar am ramas impresionat de unele imbunatatiri cum e noul browser sau task viewul,dar in momenut de fata intampin o problema,dupa ce ma conetez la facebook cu noul browser,internetul de la pc pur si simplu nu mai raspunde(asta se intampla doar pe facebook, nu am aceasta problema daca intru pe oricare alt site)trebuie sa intru mereu dupa aia in command prompt sa dau release ip si renewip ca sa imi rezolv problema.Am incercat scanare pentru virusi,am curatat browserul de cokies si history dar tot intampin aceasta problema, si tind sa cred ca problema e cu browserul in sine si nu pc-ul.Nu as vrea sa instalez alt browser, deoarece singurele motive in care am folosit chrome in versiunile anterioare de windows a fost deoarece avea html5 support si suporta 720-1080p 60fps videos,dar cum edge indeplineste aceste criterii. daca ati avut,aveti asemenea probleme,si ati putut sa le rezolvati, ar fi minunat sa ma ajutati sa imi rezolv si eu mica problema.Multumesc tuturor pentru eventualele raspunsuri

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Reinstaleaza windows pe curat! S-a tot vorbit si aici si pe alte site-uri de zeci de ori ca prin update apar numai probleme! Daca nu cititi...asta e!