| Neimportant a întrebat:

E o problema mai sofisticata dar totusi trebuie sa gasesc scaparea. Atunci cand intru pe TPU, nu mai sunt logata, si cand introduc email-ul+parola si apas pe,,intra in cont" nu se intampla nimic, totul ramane neschimbat. Singura metoda este cu facebook-ul, dar in zadar pentru ca tot nu raman logata pe cont daca inchid pagina si o redeschid.Doream sa discut cu cei de la administratie, dar este imposibil deoarece nu apare codul acela si nu pot sa fac nimic http://i49.tinypic.com/ermkcz.jpg (dupa cum se observa si in poza). Probabil o fi de la browserul pe care-l utilizez adica Internet Explorer, dar de ce mi-ar face figuri? Inainte mergea perfect si fix acum sa apara probleme? Intrebarea mea finala: Cum pot sa rezolv problema si sa raman logata pe cont?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trimite mesajul direct pe adresa de mail: contact@tpu.ro

Iar problema ta poate fi legată și de problemele cu serverul pe care le întâmpină site-ul în această perioadă.

| EmaS a răspuns:

Draga mea cand te loghezi este o casuta pe care trebuie sa o bifezi'' tine-ma logat 7 zile''apoi folosesti butonul albastru ''intra in cont''. Succes!
Daca nu reusesti, scrie la contact.http://www.tpu.ro/contact

| TPU.ro a răspuns:

Buna! Aceasta situatie se datoreaza problemelor pe care le intampinam cu serverele, dar la rezolvarea carora lucram in continuare.
Pentru a te loga, acceseaza www.tpu.ro, nu tpu.ro. Situatia nu se datoreaza browserului pe care il folosesti. Ne pare rau si iti cerem scuze pentru inconveniente.

Alexandra - TPU

| Musique a răspuns:

Sunt câteva probleme tehnice, ce o să se revolve curând.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acceseaza direct www.tpu.ro/login
Iti merge asa. E o problema temporara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar cat despre codul ala, e o problema si cu el de ceva vreme(pe toate browserele, deci nu are nicio treaba Internet Explorer). Pe toate browserele merge prost TPU momentan. Baga-te direct pe mail(Yahoo!, Gmail, Hotmail, ce folosesti tu) si scrie de acolo catre adresa contact@tpu.ro. De pe site nu merge. Ma intreb oare daca asta nu e cumva o mascarada pentru un concediu prelungit al Cristinei, ha, ha, laughing rolling on the floor Si chiar si daca nu e, tot ador sa ma gandesc la asta laughing)))

| DeianVendetta a răspuns:

Când te loghezi pe site, bifează căsuța "rămâi logat pentru 7 zile" (sau ceva de genul). În felul ăsta, vei rămâne logată chiar dacă ieși de pe site și intri peste 10 minute.
O altă variantă ar fi să ștergi Cookies de la browser (Internet Explorer) sau să-ți instalezi un alt browser.