| xVlaDuTz a întrebat:

Am probleme cu Facebook-ul si cu cateva alte situ-ri. Tot imi spune ca Certificatul este invalid indeferent de Browserul care intru. Nu e de la ceas, ceasul si data sunt setate corect dar nu stiu de ce tot imi spune asa. Dau funda** celui ce ma ajuta sa rezolv problema.

Răspuns Câştigător
| TheOne77 a răspuns:

Iti zic eu care e problema, licenta windosului e expirata asa mi s-a intamplat si mie acum 3 luni si am schimbat windosul iar acum merge. Funda?

1 răspuns:
| patriciu4 a răspuns:

Pe langa ca ai putea schimba windows-ul, ai putea schimba preventiv, browserul, probail ai o versiune de browser mai veche ce nu are implementate certificatele de care ai nevoie happy