| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor!
As vrea sa ma joc un joc cu caini.
Adica...stiti cumva un site de unde pot DOWNLOADA un joc cu caini/pisici/animale de casa, etc.
Daca nu... spuneti-mi de unde pot downloada si alte jocuri.
FUNDA garantat!

Răspuns Câştigător
| alex291201 a răspuns:

Caine virtual, este un joc gratuit trebuie doar sa iti faci cont. acolo cu 50 de oase de aur iti poti lua un catelus.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.myplaycity.com/

| AllmaGirl a răspuns:

Dogz
Dogz 2
Petz Sportive
Nu pot zice de unde sa le iei, pentru ca nu vreau sa ma suspende pentru piraterie...

| Iustin2800 a răspuns:

Pet Shop Story, dar vezi ca e pentru smartphone-uri sau il poti juca pe Facebook, eu l-am jucat si imi place ma cheama IustinPet si am level 16-17, iti spun ca sa nu zici ca l-am gasit de pe un site si gata il dau.

| 19Dida19 a răspuns:

Este un joc cu toate animalele nu doar pisici si caini. In joc trebuie sa le hranesti sa le dai ochelari de soare, fundite etc... jocul se numeste Pet Shop e gratis si se joaca pe telefonul mobil