| NeXtLevel100 a întrebat:

Salutare tuturor...cine poate sa-mi spuna cu ce program pot face compilatie video cu goluri din fifa...ms anticipat happy

1 răspuns:
| SmokeyEye a răspuns:

Iti trebuie un program care inregistreaza ce se intampla pe ecran. De exemplu CamStudio. Apoi poti folosi programul din windows( windows movie maker ) dar eu prefer pinnacle studio ( e mai usor de folosit). Incarci acolo toate filmuletele si le insiri unul dupa altul, poti taia din ele si adauga efecte sonore, tranzitii intre scene.In final dai render si salvezi in ce format vrei tu.avi,.mp4 etc...