| alexgsxr a întrebat:

Salutare tuturor!
Vă rog ajutati-mă cu un sfat.
Vreau să achiziționez o tableta sau un laptop, chiar si 2 in 1, mic de 10 maxim 13 inch. Neștiind am achiziționat un Microsoft surface,având un windows care nu îți permite să instalezi absolut nimic,doar să folosești aplicatiile proprii. Practic îmi doresc ceva de dimensiuni cât mai reduse care poate să poată face exact ceea ce face un laptop de dimensiuni mai mari,normal, fără exigențe mari, vreau să îl folosesc pentru explorer, să redau după ce fimez cu goproul 4k și cam atât,în rest absolut nimic exigent,să instalez orice aplicație uzuală, fără gaming etc. Mă interesează și modele mai vechi, sh, orice este la un preț accesibil.

Vă mulțumesc mult!

4 răspunsuri:
| Skyfall007 a răspuns:

Cumva ai avut tablet mode activat pe acel surface?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Unul care-l poti folosi si la gaming (fara pretentii mari) si are 12 luni garantie: http://bit.ly/3aCgVBl
Altfel poti sa-ti alegi de aici: http://bit.ly/2TGvVY0
Ti-am pus numai cu SSD ca merg mai usor.

| alexgsxr explică (pentru Skyfall007):

Salut! Nu cred, nu știu dar am căutat pe Youtube și el este făcut din fabrică să nu poată mai mult de cât o tabletă.
Modelul este surface 1516
Îți mulțumesc foarte mult!

| alexgsxr explică (pentru Salontanul):

Îți mulțumesc din suflet, voi intra să mă uit despre ce este vorba