| al3xx97 a întrebat:

Un electronist care-mi poate da un sfat? (placa electronică centrală termică). Îl rog să-mi răspundă pentru a-i comunica întrebarea. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu orice electronist stie sa repare centrale, tie i ti trebuie un raspuns autorizat de la cei care repară centrale, oricum nu o poti face tu singur, este periculos sa te bagi daca nu stapînesti 100% domeniul, cheama firma specializată, ai garantie la manoperă si la puese. succes.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

La piese.

| al3xx97 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Salut! Sunt electronist, stăpânesc domeniul foarte bine. Am postat aici deoarece am nevoie de un sfat tot de la un electronist! Știu, știu... cel mai simplu era s-o duc la service.