| BoRnY a întrebat:

Vreau sa-mi filmez meciurile de 15 minute in ML in PES 2011 dar cum Fraps nu poate filma doar 7 minute si jumatate, as vrea sa modific videoclipul cu un program bun de editare video, sa pastrez doar fazele importante ale meciului, cu alte cuvinte, sa tai parti din videoclip. Ce programe stiti? Funda si inteligent!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie fraps imi filmeaza si 5 ore incearca sa iti iei alta versiune daca nici asa ia-ti Camstudio si pentru editare ia-ti SoniVegas [Funda?]