| fetitza_4129 a întrebat:

Salutare vreau sa va intreb daca postati pe google ceva se ia bani?

Răspuns Câştigător
| Raul_1269 a răspuns:

Nu iti fa griji ca nu ia baiwinking, bani iti ia numai atunci cand iti cere sa pui numarul de cont de la banca si dk nu pui nu are cum sa iti ia ban.happy

1 răspuns:
| OanaSall a răspuns:

Buna, depinde pe ce site postezi. Sunt unele pe care poti sa postezi ceva si ei bani pe fiecare vizitator.Si mai stiu ca poti sa postezi un video pe Youtube si ei bani pe fiecare vizionalizare (cred, din cate am auzit). Sper ca te-am ajutat happy