| Nelutzu222 a întrebat:

Salutaree. Am o intrebare in legatura cu un laptop Asus x555l. L-am cumparat de vreo 2 saptamani fara windows. Si am vrut sa instalez windows 7 pe el, totul a decurs bine, dar cand m-am uitat la drivere lipseau foarte multe. nici usb-ul nu il citea. de unde sa fac rost de un win 7 sa fie compatibil cu el? Multumescc, Funda!

6 răspunsuri:
| LanGooP a răspuns:

Windows-ul nu are nici o vina. Ai instalat driverele pentru USB, Internet, placa video etc?

| K0sti a răspuns:

I-auzi una, ce simpatic esti! Driverele le gasesti pe site la producator!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Instaleaza driverele

| danny0103 a răspuns:

Daca ai net cauta un progam get 3DChip care iti copie automat toate programele.
daca vrei poti intra si pe http://www.setari.ro poate gasesti informatii de care ai nev

| Nelutzu222 explică (pentru LanGooP):

Pai asta e ideea, ca nu am cum sa le instalez. ca imi trebuie net si nu am driver pentru net, nu am driver usb si restul, numai chiar de pe cd daca vor merge,

| FlorinCiokan a răspuns:

Descarca si instaleaza Slim Driver.
Programu asta iti gaseste toate driverele si le poti instala direct. Bafta