| Silviujk a întrebat:

Am o problema cu placa video. nVidia GeForce 720M pe un laptop Asus x555-L.Nu gasesc niciun driver compatibil cu windows 7-64 bit. Am tot incercat sa instalez diferite drivere dar degeaba, tot nu merge. Va rog sa ma ajutati! sad

4 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Iei geforce experience si el iti ia driverul necesar :) simplu. http://www.geforce.com/geforce-experience + ca face updateuri regulate la driver.

| Silviujk explică (pentru DryIce):

L-am luat, am descarcat driver-ul iar cand il instalez imi spune ca nu am instalat Intel HD Graphics care la randul lui imi da eroare. Numai probleme.

| DryIce a răspuns (pentru Silviujk):

Poate ai probleme hardware

| K0sti a răspuns (pentru Silviujk):

Numai probleme cand esti habarnist...
Driverele le gasesti la producator, totdeauna! Adica ASUS! Daca nu le are ASUS, pentru ca nu mai vrea sa aiba decat pentru win 8 si 10, atunci le cauti la producatorul componentei respective! Greu?