| ardeigras a întrebat:

Salutari! Are cineva vreo idee unde as putea gasi un monitor Sony trinitron (cu tub) in Bucuresti? M-am tot uitat pe internet si nu am vazut niciunul. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Ai sanse mici sa mai gasesti un asemenea monitor.
Monitoarele Sony trinitron au fost putine aduse si vandute putine, fiind mai scumpe.
Monitoarele cu tuburi au fost inlocute cu moitoare plate (LCD), iar cele cu tuburi au fost scoase din uz (si aruncate, in majoritate).
Doar daca te ineresezi la service-urile de calculatoare si/sau dai anunturi poti avea sanse sa gasesti vreun exemplar.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat