| Dutzu18 a întrebat:

Salutari.
Cam cat m-ar costa o reparatie de display la un HTC ONE S? Telefonul se deschide, dar ecranul ramane negru si touchscreenul a mers pana in momentul cand ecranul s-a facut negru. (Acum nu am de unde sa stiu daca mai merge touch-ul deoarece ecranul ramane negru )

1 răspuns:
| Firefly20 a răspuns:

Pai, in mod normal, inlocuirea touchscreen-ului nu e mai mult de 100 de lei. Insa, telefonul tau are design unibody, deci probabil va trebui inlocuit cu tot cu ecran. Aia e in jur de 400-500 de lei. INSA, NU E SIGUR. Nu te impacienta. Eu ti-am spus din experienta mea.