| anonim_4396 a întrebat:

Salutari!
Mi-am propus ca in anul 2013 sa-mi achizitionez o tableta.
O vreau pentru
-jocuri
-socializare
-aplicatii
-jocurile brwser care au nevoie de abdobe flash player(farmerama)
Tin sa mantionez ca am un buget redus:pretul sa nu depasesca 700-800 lei
Funda+vot celui mai bun raspuns si cel mai detaliat

2 răspunsuri:
| craciundorin a răspuns:

299 ron e o tableta destul de buna cu android 4.0 mi-am luat-o de curand de pe un site online tabletepcieftine.com au oferte destul de bune la tablete- recomand

| Niculae_Liviu-Daniel_1984 a răspuns:

Eu mi-am luat Samsung Galaxy Tab T560, e bunicică. Si eu tot pentru navigare pe net, administrez o rețea de socializare: https://OnlineFriends.Net. A costat 800 lei si in afara de faptul ca nu are butoanele luminate nu am ce sa i reproșez.