| anonim_4396 a întrebat:

Salutari TPU, poate sa-mi spuna si mi-e cineva cum se baga muzici pe gta san andreas? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Madalin a răspuns:

Pai da. Uite cum.Intri in folderu in care ai instalat GTA-ul.si acolo intra in folderul "mp3" si bagi acolo ce muzica vrei.si intri in joc si si o sa il gesesti printre radiourile de la el.big grin sucess. Funda plzz

1 răspuns:
| MaNiaKK a răspuns:

Eu as prefera sa-ti descarci sau sa ascuulti direct online radio diz sunt muzici foarte tari si nu mai trebuie sa te chinui sa adaugi muzici si tot felul... doar l-ai descarcat si gatawinking site Radiodiz.com