| valhala90 a întrebat:

Salutari tuturor.Am un GPS SERIOUX UrbanPilot UPQ475T2 fara harti pe el.Are sistemul de operare Microsoft Windows CE 6.0.Ce soft as putea sa-i pun cu harti actualizate(mai ales harta Romaniei), si de asemenea cum se instaleaza(vreau sa imi pun direct ppe memoria interna de 4 GB). Astept raspunsurile voastre!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Sfat: cauta igo. De unde il iei, e problema ta. Vezi ca difera dupa rezolutie, ram recomandat si sistem de operare