| valhala90 a întrebat:

Salutari tuturor tpu-istilor.Am si eu o problema in legatura cu placa mea audio(Audigy Sound Blaster 1).In e consta problema:am instalat faimoasele drivere modate de la Audigy X-Fi pentru o calitate mai buna a sunetului si pentru mai multe optiuni si mi-a mers, pana acum 3 luni cand am instalat alt windows si cand vroiam sa instalez drivere audio modate nu imi mai recunostea placa si imi dadea eroare.Am incercat sa schimb dnou nou windowsul si sa formatez partitia care contine windowsul dar se pare ca nu imi mai merge decat driverele originale(nemodate).Cum as pta remedia aceasta problema? Astept raspunsurile voastre si acord fundita pentru raspuns.Numai bine in continuare!

1 răspuns:
| dantextcontrolpsp a răspuns:

drivere modate care le ai e posibil sa fie pentru alta varianta de win, ce ai avut win7-32bit,64bit, ori ce ai avut, si uitate la ce ai acum daca e la fel ar trebui sa mearga daca nu, cauta alte drivere compatibile cu sistemul