| CristianTheBest a întrebat:

Saluuut! Deci, am o foarte mare nelamurire... cand dau sa ma uit la un video imi zice sa instalez Adobe Flash Player. Totul merge bine, il descarc, se instaleaza. Cand intru iarasi la video, ce sa vezi : Pentru a putea urmarii acest video este necesar sa descarcati Adobe Flash Player! :l Pe bune? Ce pot sa fac? ( l-am instalat deja de 3 ori ).

5 răspunsuri:
| TnT123 a răspuns:

Daca vrei sa te uiti la ceva emisiune trebuie sa ai sopcast
Funda?

| lpavel a răspuns:

Instaleaza ultima versiune pentru Windows-ul care-l ai! Bafta!

| Iris1997 a răspuns:

In timpul instalarii nu trebuie sa ai deschisa nici o aplicatie, nici un browser(opera, google chrome) sau vreun folder. Dupa ce ai terminat instalarea, chiar daca nu iti spune da un restart la PC/laptop!

| CristianTheBest explică (pentru Iris1997):

Am incercat toate sugetiile voastre, insa fara vreun castig de cauza. crying Altceva? Este vreun alt program cu care pot viziona. de exemplu o melodie pe youtube, fara a avea Adobe Flash Player, sau macar altfel... chiar nu stiu ce sa faaaac!

| Iris1997 a răspuns (pentru CristianTheBest):

Ultima recomandare ar fi aceea sa reformatezi PC/Laptop deoarece mini-jocurile de pe browser, aplicatiile si videoclipurile nu merg decat cu Adobe Flash...