| AndreYutzUU a întrebat:

De ce nu merge farmerama?
Intru pe >farmerama.roma loghez, dupa aia imi apare totul alb, si zice sa instalez adobe flash player 11.1.
Am intrat pe Google, am descarcat, am instalat, si cand intru iarasi tat asta imi zicecrying
Funda cine imi explica de ce!

2 răspunsuri:
| Teodori85 a răspuns:

Da clic acolo unde-ti zice sa descarci Adobe ~!
Ce ai descarcat tu ori ai uitat sa instalezi ori a fost prea vechi

| adycosty a răspuns:

Pai... pe youtube merge sa vezi videoclipuri? daca da atunci incearca sa intrii cu alt browser pe farmerama, daca nu descarca-l de acolo de pe youtube, va aparea o iconita in loc de videoclipwinking