| BAIATUL a întrebat:

De ce nu merge sa instalez adobe flash player imi apare ca se instaleaza 50% si dupaceea nu mai apare nimic nici finish si nu inteleg de ce pentru ca doar ce am instalat windows.Cine ma ajuta sa instalez flash player funda!

2 răspunsuri:
| giovannutzu a răspuns:

Nici mie numi my merge.
am windows 7.
si nu my pot sa vad nimic pe youtube, nu my pot sa joc anumite jocuri...
daca auzi ceva anuntama si pe me plzzz.

| giovannutzu a răspuns:

O sa iau mozila.
cat despre Adobe flash eu cand il instalez, cand ajunge la 50
% imi zice sa inchid pagina de net, dupa ce o inchid contunua instalarea.imi zice instalation complete 100% dar tot nu-mi merge.
si mai am o problema.eu sunt in Italia si am un cont facut pe bet 63.joc poker acolo.dar de la o vreme nu mai vad nimic scrie numai asa (!@$#%$^%&^%#$&>>