| opreamircea a întrebat:

Salve!
Am un Huawei Ascend P6 blocat in modul booting. Daca il inchid, mi se aprinde din nou si ramane blocat cu ecranul booting.
Am incercat sa-i dau hard reset (buton lock + vol up) dar imi da "FAIL". Vreo solutie, program ceva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| GabrielStn a răspuns:

E nevoie de resoftare. Daca nu te pricepi mergi cu el in service ( o sa te coste cam 50 de lei daca nu ma insel ), iar daca vrei sa repari/strici tu. te poti apuca pentru ca exista o groaza de tutoriale pe youtube, dar mai ales de XDA http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2584633 Bafta!