| chris7053 a întrebat:

Samsung Galaxy Mini s5570 vs Samsung Galaxy Fit s5670. Care este mai bun pentru navigare, jocuri respectiv aplicatii? Pretul nu difera foarte mult thinking

5 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Galaxy mini este mai bun

| Razvanel99 a răspuns:

Iti recomand Samsung galaxy fit s5670, am si eu unul la fel si e foarte misto,se misca bine,am jocuri pe el,grafica,camera,culori, android bun, internet super...
Samsung fit recomand

| cristinna23 a răspuns:

Samsung galaxy fit are o camera foarte buna rezista mult, eu am unul si il ador e foarte bun ti-l recomand
http://www.samsung.com/......M-features si mini http://www.samsung.com/......M-features

| AnnaLuuv a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy Fit. Am si eu unul si duce o lupta foaarte grealaughing) A cazut pana si intr'un morman de zapada si nu a patit absolut nimic. Camera foarte buna face poze super.o gramada de aplicatii in android market.se misca foarte bine chiar daca am instalate aplicatii peste 100 de melodii poze si alte chestii.Ti-l recomand! Sper ca te'am ajutat sa iei decizia corecta!

| dianaalexia a răspuns:

Da