| Sovaj a întrebat:

Samsung galaxy mini? sau LG optimus me? care e mai bun si de ce? big grin astept raspunsuri :*:*:*:* dau fundita happy

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ambele sunt aproape la fel. android, camera de 3.15, touch-screen,.etc
cred ca la final merg pe mana la galaxy mini ...doar pentru aspect!
si uite aici o comparatie!
http://www.phonegg.com/......-P350.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unul, eu as alege LG Optimus One P500 e foarte performant si e doar cu 200Lei mai scump decat celelalte 2.

| Brendix a răspuns:

Buna... eu am Samsung galaxy mini si este foarte frumos. poti naviga pe internet, pe ecran poti lucra foarte usor, iar pozele iti ies foarte frumoase. Cat despre LG optimus me... nu prea stiu multe, dar mie mi se pare mai frumos Samsungul. Sper ca te-am ajutat.

#fundita? #

| Brendix a răspuns:

M-am uitat pe comparatie si sustin in continuare ca SAmsung Galaxy Mini. #fundita? #

| SweetGirly a răspuns:

Logic ca LG optimus one... si eu am tel de ala si e f bun merge sa faci ce vrei cu el si. intr-un cuvanta e `inteligent` pe cand Samsung galaxy mini nu e asa de bun am auzit asta de la multe persoane si una e o prietena de-a mea. sper ca te-am ajutat :*