| Cătălin11 a întrebat:

Samsung Galaxy S3 Mini I8190/I8200 sau Galaxy Core I8262?
Vreau argumente pro si contra. Din ce am vazut eu singurul plus al lui S3 Mini este calitatea inregistrarii.
Si inca ceva: telefoanele de la eMAG sunt blocate in vreo retea?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

I8200 http://bit.ly/1o1lZox are mai multa performanta in procesor si rezolutie video mai buna, cam atat. E un surplus, toate fiind la acelasi pret. Cel mai bine iei I8200. Si din cate stiu, ele nu sunt blocate, poate decat daca iei direct cu vreun abonament, dar nici asa nu cred.